Хочу приєднатися до командиОберіть файл  Контакти 02094, м. Київ, просп. Юрія Гагаріна, 23

  Інформаційний консалтинг

  Окрім того, ми проводимо корпоративні розслідування, збираємо і аналізуємо потрібну Вам інформацію, управляємо ризиками шахрайства, пропонуємо технологічні рішення для проведення фінансових розслідувань.

  Наявність повної та об’єктивної інформації про партнерів, контрагентів, підлеглих має велике значення для прийняття правильного управлінського рішення. Діючи виключно в межах законодавства, Дельта М в Україні надає інформаційні довідки у всіх сферах комерційної діяльності, що дозволяє уникнути фінансових та репутаційних втрат, попередити негативні наслідки для бізнесу.

  Побудова процесів стягнення

  Перед початком кожного проекту ми ретельно досліджуємо існуючі у вашій компанії процеси. При цьому оплата наших послуг напряму залежить від досягнення вами запланованих результатів.

  Стягнення боргів і управління проблемними активами – це те, що ми вміємо робити якісно, на чому розуміємось, і чим займаємося вже більше 10 років. За цей період накопичений значний досвід з організації операційних процесів, ІТ-забезпечення, HR, юридичної практики.

  Ми будемо раді поділитись «best practice» у вигляді спільних консалтингових проектів з побудови комплексної системи стягнення заборгованостей у всіх сферах господарської діяльності, або будь-якого її окремого елементу, організуємо навчання співробітників, ознайомимо з ефективними інструментами превентивних комунікацій з Клієнтами.